Exkurze Praha 28. 6. 2022 - Projektový den

Stezka od trilobitů po mamuty - Národní muzeum Praha - prohlídka pro1.st.ZŠ a Po stopách našich předků v srdci Prahy (Staroměstský orloj, Karlův most a další) Ráno !ODJEZD! Vlakem z  MAJDALENY v 5:49 z nádraží 

Sraz nejpozději v 5:35 na nádraží v Majdaleně!

Doprava a vstup do muzea bude hrazen z dotací EU z projektu: Majdalena dětem III. , registrační číslo projektu: CZ.02.3X/0.0/0.0/20_080/0019422. V Praze výše popsaný program v Národním muzeu a pěší vycházka po historickém centru Prahy. Vybavte děti batohem, pohodlnou obuví a vhodným oblečením, popř. pláštěnkou (podle předpovědi počasí). Děti budou potřebovat svačinu a pití na celý den a přiměřené kapesné. Dohlédněte, prosím, také na umístění peněženek v batůžkách dětí, kvůli krádežím. !NÁVRAT! Odjezd z Prahy vlakem v 15:15, předpokládaný příjezd do Majdaleny na nádraží v 18:12 - předání dětí. (pro Suchdolské -Suchdol nad Lužnicí - 18:19) 

P.S Dětem na sebe školní tričko 😊, večer vyprat a 29.6. na školní slavnost obléct znovu 😊