Dobrý den, vážení rodiče,
v kulturním zařízení v Majdaleně, kde nyní probíhá vyučování, dojde od pondělí 21.9. do pátku 2.10. (dva týdny) k výměně oken. Výuka bude po tyto dny přesunuta takto:
1. a 2. třída: Výuka bude probíhat ve školní jídelně, kde bude i ranní družina těchto tříd, od 6:15 hodin.
3.,4.,5. třída: Výuka bude probíhat v tělocvičně pod obecním úřadem, i ranní družina od 6:15 - třídy tedy budou ráno zvlášť
Tělocvična se nachází pod obecním úřadem- sjezd dolů, naproti kadeřnictví "Dáda", zde budou i všechny společné hodiny tříd, a také odpolední družina všech dětí. Odpoledne tedy vyzvedávejte od tohoto pondělí 21.9. všechny své děti tělocvičně pod obecním úřadem standardně do 15:30.
Děkujeme za vaši vstřícnost, trpělivost a spolupráci při letošních komplikacích, vzniklých stavebními úpravami budov, věříme, že vše zvládneme.
Učitelé budou na telefonu, při dřívějším vyzvednutí dítěte nebo dalších dotazech volejte:
· Mgr. Iva Koktavá – 773 782 506
· Mgr. Jan Koktavý – 603 767 803