Vážení rodiče,

došlo k mírné změně v rozvrhu kvůli spojení hodiny Tělesné výchovy. Rozvrh najdete na těchto stránkách pod odkazem Základní škola - Rozvrh hodin.

Děkujeme za pochopení!

Vážení rodiče,

ve středu 1. září se sejdeme v 8 hodin před školou všichni žáci i rodiče (účast rodičů je dobrovolná). Následně provedeme testování a podáme informace k organizaci školního roku 2021/2022. Testování probíhá jako v minulém školním roce formou samotestování (s asistencí pedagoga) neinvazivními antigenními testy.

Žáci nemusí ve třídě nosit roušky. Roušky (učitelé respirátory) budeme nosit pouze do společných prostor školy tj. do šatny, na wc a do školní jídelny.

Od 2.9. funguje družina v ZŠ v běžném režimu tj. od 6:15 do 15:30.

Těšíme se ve středu naviděnou!

Vážení rodiče, od pondělí 6. 9. 2021 se nám vrací dopolední svačinky pro školáky.
Cena: 10,- Kč / den
Svačinka se bude skládat z pečiva + pomazánka aj. , ovoce/ zelenina, nápoj. Dětem, které chodí do družiny, můžete dát malou odpolední svačinku.